Projekt „Podrškom do zajedništva“ Udruga za znanost i obrazovanje „Scientia populo“ provodi u partnerstvu s hrvatskim zavodom za zapošljavanje i centrom za socijalnu skrb „Knin“.

Ovaj projekt je omogućio ženama pripadnicama marginaliziranih skupina dvije godine stalnih primanja te je ojačao njihovu moralnu snagu. Njihova briga o krajnjim korisnicima omogućila im je sigurnost u stare dane i nekoga tko će ih poslušati, biti im podrška i obaviti svakodnevne kućanske poslove poput osobne higijene, higijene stambenog prostora, dostavu namirnica i lijekova. Usluga pomoći u kući zaista je nemjerljiva u stare dane, te uz koju lijepu riječ pomaže krajnjim korisnicima da lakše prebrode dan uz osjećaj sigurnosti.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 1.506.872,00 te je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost udruge za obrazovanje i znanost „Scientia populo“ Knin

Sccientia-populo-KninhzzCentar-za-socijalnu-skrb-KninMinistarstvo-rada NOVO