Udruga osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina provodi projekt „Za bolje i sigurnije sutra“ u partnerstvu s Udrugom slijepih Šibensko-Kninske županije i Centrom za socijalnu skrb Knin. Projekt se provodi od 01.rujna 2018-te godine. Aktivnosti ovog projekta su:

  • Odabir i provedba verificiranih programa obrazovanja odraslih
  • Razvoj i provedba ciljanih programa za osnaživanje marginaliziranih skupina
  • Jačanje kapaciteta stručnjaka koji rade s nezaposlenim marginaliziranim osobama pripadnicima marginaliziranih skupina
  • Promidžba i vidljivost
  • Upravljanje projektom i administracija

 

Projekt ‘Za bolje i sigurnije sutra’ financiran je od strane Europske unije iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., a cilj projekta je povećati stručna znanja i osnažiti meke vještine dugotrajno nezaposlenih osoba kako bi postali konkurentniji na tržištu rada, odnosno kako bi lakše pronašli posao. Ukupna vrijednost projekta iznosi 1.333.434,00 kuna.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost udruge osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ Knin

Sv.-Bartolomej-Za-bolje-i-sigurnije-sutra