Projekt „Pomozimo danas za bolje sutra“ Ekološka udruga „Krka“ Knin provodi u partnerstvu  s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje i Centrom za socijalnu skrb Šibenik.

Aktivnosti ovog projekta su:

• Obrazovanje i osposobljavanje žena (njegovateljice starijih i nemoćnih osoba te osposobljavanje za jednostavne poslove kuharice)
  • Zapošljavanje žena u svrhu pružanja potpore starijim i nemoćnim osobama
  • Skrb o starijim i nemoćnim osobama
  • Promocija projekta

Podsjetimo, žene zaposlene na ovom projektu pružaju pomoć krajnjim korisnicima u njihovim svakodnevnim životnim obvezama  (pomoć u dostavi namirnica, pomoć u pripremi obroka, pomoć pri oblačenju i svlačenju, briga o higijeni, pomoć u socijalnoj integraciji, dostavi lijekova, plaćanju računa, dostavi pomagala i sl.).

Projekt se financira iz Europskog socijalnog fonda. Predviđeno trajanje projekta je 30 mjeseci, a ukupna vrijednost projekta iznosi 1.676.076,92 kn.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost ekološke udruga „Krka“ Knin

Pomozimo danas za bolje sutra - memorandum