Projekt „Pomozi mi danas za bolje sutra“ Udruga mladih „Mladi u Europskoj uniji“ provodi u partnerstvu s udrugom osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina. Aktivnosti koje se provode u sklopu ovog projekta su:

-Pružanje usluge osobne asistencije tijekom provedbe projekta za 8 korisnika

-Napravljena evaluacija pružanja usluge osobne asistencije i izrađeno evaluacijsko izvješće

-8 osobnih asistenata educirano na temu komunikacijskih vještina, rješavanja sukoba, problemi i izazovi pri radu s osobama s invaliditetom

-16 polaznika prošlo edukaciju o pružanju i primanju usluge osobne asistencije

Usluga osobne asistencije ima nemjerljive učinke, jer se radi o velikom pomaku i promjeni u kvaliteti života osoba s stupnjem invaliditeta. Udruga, organizirajući i pružajući takve socijalne usluge, doprinosi općem dobru, a osnažuje sebe i svoje članove, volontere te zaposlenike, kako bi bili u mogućnosti unaprijediti kvalitetu rada, fokus djelovanja i povećati sposobnost preuzimanja i drugih zadaća.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge mladih „Mladi u Europskoj uniji“.

Pomozi mi danas za bolje sutra - MemorandumPomozi mi danas za bolje sutra - Memorandum 2